EGW2GM2R2E12C35T
MFR.Part #
EGW2GM2R2E12C35T
JLCPCB Part #
C721001
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+130℃ 12mm 2.2uF 2.5mm 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS