EGW2GM2R2E09OTG
MFR.Part #
EGW2GM2R2E09OTG
JLCPCB Part #
C2990963
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 2.2uF 2.5mm 400V 6.3mm 76mA@100kHz 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS