EGW2GM220G25OT
MFR.Part #
EGW2GM220G25OT
JLCPCB Part #
C721005
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+130℃ 10mm 22uF 25mm 400V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS