EGW2GM1R5E12C33T
MFR.Part #
EGW2GM1R5E12C33T
JLCPCB Part #
C720993
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+130℃ 1.5uF 12mm 2.5mm 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS