EGW2GM010E12OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGW2GM010E12OT
JLCPCB Part #
C112478
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 12mm 1uF 2.5mm 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS