EGW2EM4R7F12OT
MFR.Part #
EGW2EM4R7F12OT
JLCPCB Part #
C106379
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 12mm 250V 3.5mm 4.7uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS