EGW2EM330W20OT
MFR.Part #
EGW2EM330W20OT
JLCPCB Part #
C720987
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 20mm 250V 33uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS