EGW2EM150G12OT
MFR.Part #
EGW2EM150G12OT
JLCPCB Part #
C106378
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 12mm 15uF 250V 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS