EGW2EM150G12C30T
MFR.Part #
EGW2EM150G12C30T
JLCPCB Part #
C2902565
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12mm 15uF 250V 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS