EGW2EM100F12OTG
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGW2EM100F12OTG
JLCPCB Part #
C140832
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 10uF 12mm 250V 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS