EGW2DM330G20C36T
MFR.Part #
EGW2DM330G20C36T
JLCPCB Part #
C435376
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 200V 20mm 33uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS