EGW2DM2R2E09C33T
MFR.Part #
EGW2DM2R2E09C33T
JLCPCB Part #
C720974
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-40℃~+130℃ 2.2uF 2.5mm 200V 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS