EGW2DM100F12OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGW2DM100F12OT
JLCPCB Part #
C112474
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 10uF 12mm 200V 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS