EGW2CM470G16OT
MFR.Part #
EGW2CM470G16OT
JLCPCB Part #
C3013687
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 160V 16mm 47uF 5mm 680mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS