EGW2CM470G16C35T
MFR.Part #
EGW2CM470G16C35T
JLCPCB Part #
C2858839
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 160V 16mm 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS