EGW2CM220F12OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGW2CM220F12OT
JLCPCB Part #
C720969
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 160V 22uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS