EGS2WM6R8G12C30T
MFR.Part #
EGS2WM6R8G12C30T
JLCPCB Part #
C2858847
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 170mA@100kHz 450V 5mm 6.8uF 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS