EGS2WM101M40OT
MFR.Part #
EGS2WM101M40OT
JLCPCB Part #
C106372
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
100uF 18mm 40mm 450V 6000hrs@105℃ 7.5mm 950mA@100kHz ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS