EGS2GM6R8G12OC
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGS2GM6R8G12OC
JLCPCB Part #
C106370
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10mm 12mm 160mA@100kHz 400V 5mm 6.8uF 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS