EGS2GM4R7F12OC
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGS2GM4R7F12OC
JLCPCB Part #
C106369
Package
Plugin,8x12mm
Description
12mm 3.5mm 4.7uF 400V 6000hrs@105℃ 8mm 插件,8x12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS