EGS2GM2R2F12OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGS2GM2R2F12OT
JLCPCB Part #
C106366
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
105mA@100kHz 12mm 2.2uF 3.5mm 400V 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS