EGS2GM2R2E12OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGS2GM2R2E12OT
JLCPCB Part #
C721114
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 2.2uF 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS