EGS2GM220W20OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGS2GM220W20OT
JLCPCB Part #
C383029
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 20mm 22uF 390mA@100kHz 400V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS