EGS2EM220G16OT
MFR.Part #
EGS2EM220G16OT
JLCPCB Part #
C383034
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 22uF 250V 400mA@100kHz 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS