EGS2EM150F16OT
MFR.Part #
EGS2EM150F16OT
JLCPCB Part #
C5349377
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 16mm 250V 8mm ±20% Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS