EGN2GM8R2G20OT
MFR.Part #
EGN2GM8R2G20OT
JLCPCB Part #
C106363
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 2000hrs@130℃ 20mm 266mA@100kHz 400V 5mm 8.2uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS