EGN2GM4R7F10B35T
MFR.Part #
EGN2GM4R7F10B35T
JLCPCB Part #
C106358
Package
Plugin,8x10mm
Description
10mm 2000hrs@130℃ 3.5mm 4.7uF 400V 8mm 插件,8x10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS