EGN2GM2R2E12OT
MFR.Part #
EGN2GM2R2E12OT
JLCPCB Part #
C493296
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 2.2uF 2.5mm 400V 6.3mm 72mA@100kHz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS