EGN2GM1R5F12OT
MFR.Part #
EGN2GM1R5F12OT
JLCPCB Part #
C721131
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 12mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS