EGN2GM100G16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGN2GM100G16OT
JLCPCB Part #
C106352
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 10uF 16mm 2000hrs@130℃ 288mA@100kHz 400V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS