EGM2GM100G16CA0T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGM2GM100G16CA0T
JLCPCB Part #
C721129
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 400V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS