EGH2WM330L20OT
MFR.Part #
EGH2WM330L20OT
JLCPCB Part #
C2924477
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 20mm 33uF 450V ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS