EGH2GM330W25OT
MFR.Part #
EGH2GM330W25OT
JLCPCB Part #
C2924472
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 25mm 33uF 400V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS