EGH1HM220E11C36T
MFR.Part #
EGH1HM220E11C36T
JLCPCB Part #
C2937424
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 22uF 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS