EGH1EM221E12OT
MFR.Part #
EGH1EM221E12OT
JLCPCB Part #
C19188338
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 220uF 25V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS