EGH1AM471E12OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGH1AM471E12OT
JLCPCB Part #
C2924460
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12mm 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS