EGD2WM470L25OT
MFR.Part #
EGD2WM470L25OT
JLCPCB Part #
C106332
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25mm 450V 47uF 6000hrs@105℃ 630mA@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS