EGD2GM5R6F12OT
MFR.Part #
EGD2GM5R6F12OT
JLCPCB Part #
C721100
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 400V 5.6uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS