EGD2GM4R7F12OT
MFR.Part #
EGD2GM4R7F12OT
JLCPCB Part #
C106326
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
104mA@100kHz 12mm 3.5mm 4.7uF 400V 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS