EGD2GM4R7E12OT
MFR.Part #
EGD2GM4R7E12OT
JLCPCB Part #
C2931505
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 4.7uF 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS