EGD2GM150G20OT
MFR.Part #
EGD2GM150G20OT
JLCPCB Part #
C724452
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 15uF 20mm 400V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS