EGD2GM100F20OT
MFR.Part #
EGD2GM100F20OT
JLCPCB Part #
C106311
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
10uF 20mm 3.5mm 400V 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS