EGD2GM100F16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGD2GM100F16OT
JLCPCB Part #
C721095
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 16mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS