EGD2EM220G20C36T
MFR.Part #
EGD2EM220G20C36T
JLCPCB Part #
C435374
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 22uF 250V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS