EGD2EM220G16C36T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGD2EM220G16C36T
JLCPCB Part #
C262493
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 22uF 250V 380mA@100kHz 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS