EGD2CM470G20OT
MFR.Part #
EGD2CM470G20OT
JLCPCB Part #
C106299
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 160V 20mm 47uF 500mA@100kHz 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS