EGD2CM330G16OT
MFR.Part #
EGD2CM330G16OT
JLCPCB Part #
C106298
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 160V 16mm 33uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS