EGC2VM820M40OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGC2VM820M40OT
JLCPCB Part #
C106292
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
18mm 350V 40mm 5000hrs@130℃ 7.5mm 82uF ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS