EBG1CM470D11OTG
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EBG1CM470D11OTG
JLCPCB Part #
C106289
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 16V 2mm 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS