AGMH12N10I
MFR.Part #
AGMH12N10I
JLCPCB Part #
C19193081
Package
TO-251
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2nF 100V 21.8nC@10V 3V@250uA 460pF 65A 9.6mΩ@10V 96W 9pF TO-251 MOSFETs ROHS